آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های ما بوده است. در این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که قوانین زیر در نظر گرفته شده است.

 

1. در هنگام خرید کالا در انتخاب محصول دقت فرمائید که کالای انتخابی شما همان محصول مدنظر و مورد نیازتان باشد، کالای فروخته شده تنها در صورت خرابی مرجوع می‌شود و در سایر موارد امکان مرجوعی وجود ندارد.

2. پس از ثبت سبد خرید کاربر متعهد به پرداخت مبلغ خرید به صورت آنلاین می باشد.

3. در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود، حق بلا اثر نمودن سفارش، برای فروشگاه هنری ایمان محفوظ است و مجموعه در اسرع وقت، وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

4. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل فرمایند. بدیهی است در صورد ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، هزینه‌های اضافی ایجاد شده برای تحویل کالا بر عهده مشتری خواهد بود. لذا اطلاعات و آدرس خود را دقیق وارد کنید.

5. در صورت عدم تطابق فاکتور با کالای ارسال شده، حداکثر طی 24 ساعت از ثبت سفارش، مشتری باید به ما اعلام عدم تطابق نماید و بعد از این زمان مورد قبول نخواهد بود. همچنین پس از اعلام مشتری موجودی انبار چک شده و در صورت تایید، ما به تفاوت به حساب کاربر منظور شده و در خرید بعدی فرد می‌تواند از این اعتبار خرید نماید .

6. در صورت انتخاب روش های حمل غیر از وسایل نقلیه اختصاصی مسئولیت ایمنی و سلامت ارسال کالا به عهده کاربر است.