خرید انواع تخته نرد 

تخته نرد یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های رومیزی است که ریشه آن به 3000 سال قبل از میلاد باز می‌گردد. تخته نرد بازی شانس و استراتژی و محبوب در سراسر جهان است.

جای تعجب نیست که چرا در طول سالیان دراز این بازی سرگرم کننده توسط اقشار مختلف مردم انتخاب شده است.

 در زبان انگلیسی به تخته نرد (back gammon) گفته می‌شود.

تخته نرد از جمله بازی‌هایی است که توسط رهبران تمدن‌های باستانی در یونان، روم، ایران و خاور دور انجام می‌شد، بازی‌های کمی وجود دارد که به قدمت تخته نرد باشد، و همچنان نیز بازی شوند.

 

قیمت خرید تخته نرد

محصولات تخته نرد لوکس ما تعادل کاملی بین ظرافت، هنر و اصالت است. هر مجموعه از مرغوب‌ترین چوب‌ها، فلزات و چرم‌های اعلا ساخته شده است، و یک اثر هنری باشکوه ساخته شده است که می توان در هرجایی از خانه تا دفتر کار و مغازه و یا حتی در سفر استفاده کرد.

در حالی که برخی از محصولات مجموعه صنایع‌ دستی ایمان ممکن است کمی بیشتر از قیمت‌های معمول استاندارد هزینه داشته باشند، طراحی‌های خاص، جذاب و منحصر به فرد و در برخی مواقع سفارشی و همچنین استفاده از چوب‌ درختان گردو ارزش قیمت‌گذاری آن ها را دارد.

محصولات تخت نردهای صنایع دستی ایمان توسط استادکاران بزرگ منبت کار و خاتم کار و... ساخته شده است. هر کدام دارای روکش چوب سخت با کیفیت و منبت‌های ظریفی از آبنوس، چوب زبرا، گردو و افرا هستند.

ما مجموعه‌ایی ایده‌آل برای بازیکننان باهوش تخته نرد، که به طرز کار و زیبایی و اصالت محصول به اندازه عملکرد ارزش قائل هستند.     

 

فروش تخته نرد 

هنگام انتخاب ست تخته نرد، چه برای خودتان یا بعنوان هدیه برای دوستانتان بهتر است تخته نردی خاص از مجموعه ایی ممتاز را انتخاب کنید.

 یک ست تخته نرد لوکس و با کیفیت سال‌ها استفاده را فراهم می کند و بازی با آن بسیار رضایت بخش‌تر خواهد بود. به شما اطمینان خاطر می‌دهیم که بازی‌های تخته نرد شما بعد از شروع بازی با یک مجموعه لوکس، ابعاد دیگری به خود می‌گیرند.    

 

 بهترین ست تخته نرد

آنچه که "بهترین" ست تخته نرد را تعیین می‌کند، امری ذهنی است و نمی‌توان دقیقاً مشخص کرد که کدام یک بهترین است. عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است زیباترین و بهترین تخته نرد از بقیه متمایز کند.

شما می‌توانید یک ست تخته‌نرد فوق العاده لوکس که  به طرز هنرمندانه‌ایی منبت کاری و حکاکی شده را براحتی ازسایت تخته نرد خریداری کنید.

ما معتقدیم که محصولاتمان از نظر سبک، قابلیت استفاده، طول عمر و قیمت نسبت به رقبا بهترین هستند.

کیفیت محصولات صنایع دستی ایمان تضمینی و فوق العاده است. مفتخریم به عرض برسانیم در طول سالیان ده‌ها تخته نرد را روانه بازار کرده ایم. 

 

 تجهیزات بازی تخته نرد

این بازی توسط دو بازیکن انجام می‌شود، که هر کدام پانزده مهره تخته نرد به رنگ خود دارند.

همچنین یک جفت تاس و تاس ریز مخصوص (بافل) از دیگر تجهیزات بازی است.