خرید انواع بازی فکری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع بازی‌ها در گوشی و رایانه‌، جایگزین بازی‌های سنتی و فکری شده‌است. بازی‌های فکری باعث افزایش تمرکز، توجه، ادراک، تخیل، خلاقیت می‌شود، از این رو صنایع دستی ایمان با طراحی بازی‌های فکری همچون شطرنج، تخته نرد، منچ و مارپله، چکر و دوز بر روی انواع چوب‌ها این موقعیت را ایجاد کرده‌است که انگیزه و جذابیت افراد در بازی کردن این قبیل بازی‌ها افزایش پیدا کند.

 

انواع بازی‌های فکری

 

منچ و مارپله:

منچ و مارپله یک بازی هیجان انگیز است که صنایع دستی ایمان در انواع طرح و کیفیت‌های مرغوب این بازی را طراحی کرده‌است.

 

پک بازی:

پک بازی مجموعه‌ای کامل که در دو سری طراحی شده‌است که شما بسته به نیاز و علاقه خود می‌توانید این پک شگفت انگیز را در صنایع دستی ایمان خریداری کنید.

 

قیمت انواع بازی‌های فکری

 

محصول بازی‌های فکری شامل انواع بازی‌ها ازجمله  تخته نرد، شطرنج، منچ و مارپله، چکرز و دوز تعادل کاملی بین ظرافت، هنر، سرگرمی و اصالت است. هر مجموعه از مرغوب‌ترین چوب‌ها موجب یک اثر هنری باشکوه شده است که می توان در هرجایی از خانه تا دفتر کار و مغازه و یا حتی در سفر استفاده کرد.

مجموعه صنایع دستی ایمان  با طراحی منحصر به فرد، جذاب و همه کاره (چند بازی در یک پکیج) در پکیج بازی‌ها انواع قیمت‌های مرغون به صرفه‌ای را داراست.

برای مطلع شدن انواع محصولات و قیمت‌ها بر روی محصول مورد نظر می‌توانید کلیک کنید.

 

فروش تخته نرد

صنایع دستی ایمان با پیاده‌سازی انواع طرح‌های خلافانه پک‌های کامل بازی فکری، شرایطی را ایجاب کرده‌است که با خرید یک محصول انواع بازی‌ها را داشته باشید. اگر شور و هیجان بازی کردن در شما وجود دارد بهترین گزینه‌ی پیش روی شما خرید پک‌های بازی فکری می‌باشد.

 

بهترین ست پک بازی فکری

کلمه << بهترین >> امری ذهنی است و نمی‌توان تعیین کرد که کدام یک از گزینه‌ها بهترین هستند. شما بسته به نیاز، ذوق خود در طرح پک بازی‌های فکری یک گزینه را باید انتخاب کنید و از سایت خریداری کنید.

محصولات صنایع دستی ایمان سال‌هاست که در زمینه طراحی بازی‌های فکری فعالیت می‌کند و با ضمانت کیفیت، طول عمر بالا و قیمت مناسب به شما فروخته می‌شود. از این رو از جنبه‌ی کیفیت به مشکلی برنخواهید خورد.

 

تجهیزات پک بازی فکری

بسته به انتخاب شما در انتخاب بازی فکری، انواع منچ و مارپله‌ها و در مجموعه پک‌ها انواع بازی‌های تخته نرد، شطرنج، منچ، مارپله، دوز، چکرز قرار دارد.