مهره تخته نرد

مهره تخته نرد یک ابزار کمکی است که در بازی تخته نرد استفاده می‌شود و بدون آن انجام دادن بازی تخته نرد ممکن نیست. پیشینه این مهره‌ها به هزاران سال پیش در زمان ساخت بازی تخته نرد بازمی‌گردد و در حال حاضر در جنس‎ها و طرح‌های مختلف در بازار به فروش می‌رسند. این روزها مهره تخته نرد به عنوان یک ابزار ضروری و لازم در کنار بازی تخته نرد و یا به صورت جداگانه به فروش می‌رسد.

 

انواع مهره تخته نرد

 

انواع مهره تخته نرد موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان، در طرح‌ها و جنس‌های متنوع به فروش می رسد و مواد به کار برده شده در این مهره‌ها دارای بهترین کیفیت و متریال هستند.  شما خریداران عزیز می‌توانید به صورن آنلاین و حضوری آن را تهیه نمایید.

 

مهره تخته نرد یک وسیله متنوع و کاربردی در بازی تخته نرد

 

چنانچه  مهره تخته نردهای شما دچار آسیب  و یا مفقود شده‌اند نگران نباشید، شما می‌توانید مهره تخته نردهای جذاب و متنوع ما را از فروشگاه صنایع دستی ایمان تهیه نمایید.

در صورتی که از ظاهر مهره تخته نردهای خود ناراضی هستید و تمایل دارید مهره‌ها را تعویض کنید، مهره تخته نردهای فروشگاه صنایع دستی ایمان بهترین گزینه برای خرید خواهند بود.

 

جنس مهره تخته نردهای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

مهره تخته نردهای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان با کیفیت بالا و خوش دست هستند و در تعدادی از آنها  پارچه به کار برده شده است. پارچه موجود در زیر این مهره‌ها قرار دارد و به منظور جلوگیری از خط و خش روی تخته نرد قرار داده شده است و حرکت مهره‌ها روی صفحه را آسان‌تر می‌کند.

 

فلسفه تعداد مهره‌های بازی تخته نرد

 

تعداد مهره های بازی تخته نرد 30 تا است که نشان دهنده 30 روز ماه است. تعداد خانه های بازی تخته نرد 12 تا است که نشان دهنده 12 ماه سال است. صفحه تخته نرد از 4 بخش تقسیم شده است که نشان دهنده 4 ماه سال است.

 

قیمت مهره تخته نردهای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

قیمت مهره تخته نردها با توجه به جنس متریال (چوب، پارچه و ...) استفاده شده و هنر تزئینی (خاتم کاری، منبت کاری و ...) به کار رفته در آنها متفاوت است. قیمت تمامی مهره تخته نردهای موجود در سایت کنار محصول درج شده است. در صورتی که مایل به خرید مهره تخته نردها در سایت هستید می‌توانید از قسمت افزودن به سبد خرید، سفارش خود را ثبت کنید.

 

خرید مهره تخته نردهای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

خرید مهره تخته نرد هم به صورت آنلاین هم به صورت حضوری ممکن است. در صورتی که مایل به خرید آنلاین هستید، محصول و مشخصات دقیق آن را در سایت مشاهده کرده و سفارش خرید خود را ثبت کنید.