تخته نرد ماه‌های تولد

 

تخته نرد یکی از قدیمی‌ترین بازی‌های دنیا است که پیشینه آن به هزاران سال قبل بازمی‌گردد و این روزها به عنوان یک بازی فکری و استراتژیک جذاب استفاده می‌شود. تخته نرد ماه های تولد براساس ماه تولد ساخته شده‌اند و نشان ماه تولد هر فرد بر روی آن حک شده است. این تخته نردهای زیبا می‌تواند یکی از خاص‌ترین هدایایی باشد که برای عزیزان خود تهیه می‌کنید چرا که تلفیق هنر منبت و نقش بستن صور فلکی بر روی تخته نرد می‌تواند همیشه این هدیه را در خاطر افراد نگه دارد.

 

انواع تخته نرد ماه‌های تولد

 

انواع تخته نرد ماه‌های تولد موجود درفروشگاه صنایع دستی ایمان، بر اساس صور فلکی هر ماه و توسط استادان بنام و باتجربه طراحی و ساخته شده است که بصورت آنلاین و حضوری قابل ارائه به خریداران خوش ذوق می‌باشد.

 

تخته نرد ماه‌های تولد یک هدیه جذاب و سرگرم کننده

 

همه ما می‌دانیم که بازی تخته نرد یک بازی جذاب استراتژیک فکری است؛ از آنجا که این تخته نردها بر اساس ماه تولد و صورت فلکی هر ماه ساخته شده‌اند، گزینه مناسبی برای هدیه به دوستان و آشنایان است. این بازی جذاب، بهترین انتخاب برای اوقات فراغت و یک سرگرمی سالم و مفید می‌باشد.

تخته نرد در طول سالیان دراز طرفداران زیادی پیدا کرده است و از آن نه تنها برای سرگرمی بلکه به عنوان یک صنایع دستی زیبای ایرانی استفاده می‌شود. تخته نرد ماه‌های تولد تلفیقی از این بازی فکری جذاب، که ریشه در تاریخ و فرهنگ اصیل ایرانی دارد، و هنر منبت و معرق کاری است که، هر کدام از آن‌ها بعنوان یکی از سمبل‌های هنر صنایع دستی ایران بشمار می‌رود.

 

چوب استفاده شده در انواع تخته نرد ماه‌های تولد فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

تخته نردهای ماههای تولد موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان از جنس چوب گردو اعلا هستند. چوب گردو به دلیل مقاومت بالا در برابر فرسایش و ضربه نسبت به چوب‌های دیگر کیفیت بیشتری دارد و به همین دلیل در فروشگاه ما عرضه می‌شود. نماد ماه تولد در پشت تخته بصورت منبت کار شده و داخل تخته با معرق کاری بسیار زیبا توسط اساتید بنام، طراحی و ساخته شده‌اند.

 

طول عمر تخته نرد ماه‌های تولد

 

از آنجایی که تخته نرد ماههای تولد از بهترین چوب‌های درخت گردو ساخته شده اند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند، به مدت 20 تا 30 سال می‌توان از آنها استفاده کرد، بدون اینکه به کیفیت و زیبایی آنها آسیبی برسد. طول عمر تخته نردها به مجموعه‌ای از عوامل مربوط به جنس و نوع چوب، شرایط آب و هوایی، روش نگهداری و استفاده، و سایر عوامل بستگی دارد. برای افزایش طول عمر تخته نردها، باید از  چوب با کیفیت و مقاوم  و روغن های مخصوص استفاده شود.

 

قیمت تخته نرد ماه‌های تولد

 

قیمت تخته نردها با توجه به جنس متریال و چوب استفاده شده (راش، گردو، ام دی اف و ...) استفاده شده و هنر تزئینی (خاتم کاری، منبت کاری و ...) به کار رفته در آنها متفاوت است. قیمت تمامی تخته نردهای موجود در سایت کنار محصول درج شده است. در صورتی که مایل به خرید تخته نرد ماههای تولد در سایت هستید می‌توانید از قسمت افزودن به سبد خرید، سفارش خود را ثبت کنید.

** در حال حاضر تمامی تخته نردهای ماههای تولد موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان دارای دو درصد تخفیف می‌باشند.

 

خرید تخته نرد ماه‌های تولد

 

خرید تخته نرد ماههای تولد هم به صورت آنلاین هم به صورت حضوری ممکن است. در صورتی که مایل به خرید آنلاین هستید محصول و مشخصات دقیق آن را در سایت مشاهده کرده و سفارش خرید خود را ثبت کنید.