تاس اعلا یک وسیله کاربردی و ضروری در بازی ها و سرگرمی ها

 

تاس در بازی‌های شانسی که در آن‌ها برنده و بازنده بر اساس نتیجه‌ی پرتاب تاس تعیین می‌شود،  استفاده می‌شود. این روزها تاس اعلا با جنس ها، رنگ‌ها و کیفیت‌های متفاوتی در بازار به فروش می‌رسند.

از تاس در بازی‌هایی مانند شطرنج، منچ، مار و پله و تخته نرد استفاده می‌شود و می‌توان گفت استفاده از تاس به عنوان یکی از جذابیت‌های این بازی‌ها شناخته می‌شود.

 در صورتی که از جنس تاس های خود ناراضی هستید و قصد دارید تاس های خود را عوض کنید، می‌توانید انواع تاس اعلا را از فروشگاه صنایع دستی ایمان تهیه نمایید.

چنانچه تاس های خود را گم کرده اید یا به دنبال خرید تاس های خوش دست و خوش ساخت هستید، تاس های اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان بهترین گزینه برای شما خریداران عزیز خواهند بود.

 

 

 انواع تاس اعلا

 

 

انواع تاس اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان، در طرح‌ها و جنس‌های متنوع و منحصر به فرد به فروش می رسد و مواد به کار برده شده در این تاس ها دارای بهترین کیفیت و متریال هستند.  شما خریداران عزیز می‌توانید به صورت آنلاین و حضوری آن را تهیه نمایید. انواع تاس اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان به صورت زیر است:

 

 

 

 

جنس تاس های اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

 

 

تاس های اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان با کیفیت بالا و بسیار خوش دست هستند و در جنس های متفاوتی در فروشگاه عرضه می‌شوند. فروشگاه صنایع دستی ایمان تضمین کننده رنگ و کیفیت انواع تاس های اعلا موجود در سایت می‌باشد و شما خریداران عزیز می‌توانید با تهیه این تاس ها از بازی های خود لذت بیشتری ببرید.

 

 

قیمت انواع تاس اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

 

 

قیمت انواع تاس اعلا با توجه به جنس و متریال (سنگی، استخوانی، شیشه ای و ...) استفاده شده در آنها متفاوت است. قیمت تمامی تاس های موجود در سایت کنار محصول درج شده است. در صورتی که مایل به خرید انواع تاس اعلا در سایت هستید می‌توانید از قسمت افزودن به سبد خرید، سفارش خرید خود را ثبت کنید.

** در حال حاضر تعدادی از تاس های اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان را می‌توانید با  10تا 13 درصد تخفیف خریداری نمایید.

 

 

خرید انواع تاس اعلا موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

 

خرید انواع تاس اعلا هم به صورت آنلاین هم به صورت حضوری از فروشگاه صنایع دستی ایمان ممکن است. در صورتی که مایل به خرید آنلاین هستید، محصول و مشخصات دقیق آن را در سایت مشاهده کرده و سفارش خرید خود را ثبت کنید.