خرید ظروف مسی اصل

 

ظروف مسی از جمله ظروفی است که با توجه به ظرافت، برق، جلا و زیبایی منحصر به فرد خودش از گذشته تا کنون مورد پسند عموم افراد قرار گرفته‌است. ظروف مسی  همیشه جزء لوکس و مرغوب‌ترین اجناس بوده و انتخاب افرادی است که بسیار شیک، خاص پسند می‌باشند.

ظروف مسی ساخت دست صنایع دستی ایمان با عشق، علاقه هنرمندان خلاقی ساخته شده‌است که انواع و طرح‌های مختلفی دارد که می‌توان از آن‌ها تحت عنوان دکور و یا ظروف مصرفی استفاده کرد.

 

ظروف مسی پذیرایی و تزیینی

 

مس و فیروزه:

هنر مس و فیروزه کار هنری است که از کوبیدن  مس بر روی فیروزه طراحی می‌شود و جز برجسته ترین هنرهای دستی ایرانیان است. همانطور که می‌دانید ظروف مسی خود باعث انرژی مثبت زیادی است، حال با فیروزه‌کاری برروی آن باعث می‌شود این زیبایی و جلا دوچندان شود و حال خوبی در محیط ایجاد کند. ترکیب مس و فیروزه باعث رفع بیماری‌های روحی، تقویت کارکرد قلب  و حتی نگاه کردن بر آن‌ها باعث تقویت چشم می‌شود. صنایع دستی ایمان تمام ذوق و هنرمندی خود را در پیاده‌سازی این هنر زیبا خرج کرده‌است.

 

مس و خاتم:

هنر مس و خاتم  کار هنری است که از خاتم کاری بر روی مس طراحی و ساخته‌ می‌شود. مس خود با جلا و انرژی که دارد باعث خیره شدن چشم‌ها شده‌است، حال با خاتم کاری بر روی آن زیبایی دوچندانی به خود می‌گیرد که موجب انتخاب اکثر افراد می‌شود. . صنایع دستی ایمان تمام ذوق و هنرمندی خود را در پیاده‌سازی این هنر زیبا خرج کرده‌است.

 

مس و پرداز:

هنر مس و پرداز همان نقاشی بر روی ظروف مسی است که از میناکاری الهام گرفته است. این هنر زیبا باعث زیبایی چشم گیر ظوف مسی و در نتیجه موجب انتخاب خاص پسندان می‌شود. صنایع دستی ایمان تمام ذوق و هنرمندی خود را در پیاده‌سازی این هنر زیبا خرج کرده‌است.

 

مس و الماس تراش:

هنر مس و الماس تراش هنری است که بر روی ظروف مسی با الماس‌های تراشیده شده طراحی می‌شوند. این ظروف بیشتر جنبه‌ی دکوری دارند و مصرف کاربربدی ندارند. اما با این وجود با توجه به جلا و زیبایی که در این ظروف وجود دارد برای درخشش منزل شما بهترین گزینه است.

 

مس و تشعیر:

هنر مس و تشعیر هنری است که بر روی ظروف مسی  نقاشی‌های سنتی و نگارگری ساده و پیچیده از جمله مرغ و گل و گیاه  با قلمو‌های بسیار نازک طراحی می‌شوند. اگر علاقه مند به نقش و نگارهای سنتی ایرانی هستید این ظروف انتخاب بسیار مناسبی می‌باشد. صنایع دستی ایمان تمام ذوق و هنرمندی خود را در پیاده‌سازی این هنر زیبا خرج کرده‌است.

 

قلم زنی روی مس:

هنر قلم زنی روی مس هنری است که بر روی ظروف مسی نقش‌هایی به واسطه قلم‌های مختلف و ضربه چکش تزئیین و کند‌ه کاری می‌شود. اگر به کارهای قلم زنی بر روی ظروف علاقه دارید این ظروف برای شما انتخاب مناسبی می‌باشد. صنایع دستی ایمان تمام ذوق و هنرمندی خود را در پیاده‌سازی این هنر زیبا خرج کرده‌است.

 

قیمت ظروف مسی دکوری

 

صنایع دستی ایمان با توجه به دارا بودن ذوق و درایت و هنرمندی از بهترین و مرغوب‌ترین ابزار و متریال برای ساخت این آثار هنری استفاده کرده‌است. از این رو شما بسته به انتخاب خود و کیفیتی که مدنظر شما است می‌توانید محصول خود را انتخاب و خریداری کنید. صنایع دستی ایمان تمامی محصولات خود را با توجه به مرغوب بودن آن از جنبه‌های کیفیت و ماندگاری ضمانت می‌کند. از این رو شما با خیال راحت می‌توانید خرید خود را از بین ظروف مسی کنده کاری شده انجام دهید.

 

فواید استفاده از ظروف مسی

 

ظروف مسی با توجه به خواصی که دارند بهترین گزینه برای پخت و پز و استفاده روزانه هستند، که در اینجا به چند خواص آن می‌پردازیم:

  • رفع و پیشگیری از کم خونی و افزایش گلبول قرمز
  • افزایش بهبود پوست و مو
  • افزایش سیستم ایمنی بدن
  • تقویت سلامت قلب
  • کمک به درمان آرتروز
  • باعث شادابی و رفع استرس