خرید تخته نرد خاتم کاری شده

ست تخته نرد و شطرنج خاتم کاری شده، یکی از محصولات زیبا و بی‌نظیر در بین تخته نردهای دست‌ساز در صنایع دستی ایمان است.

محصولاتی اصیل و ماندگار که هر کدام با داشتن طرح منحصر به فرد خود تلفیقی از هنر خاتم و طرح‌های زیبا همچون طرح گل و مرغ، طرح تذهیب و ... و همچنین در اشکال متفاوت مانند دالبر و یا بصورت دایره شکل ساخته‌ شده‌اند.

 

تخته نرد و شطرنج خاتم کاری شده

محصولات فوق، در واقع ست شطرنج و تخته نرد خاتم کاری شده دست ساز چوبی هستند. یک روی محصول بازی شطرنج و یک سمت دیگر بازی تخته نرد است.

خاتم کاری هنری اصیل و بی‌مانند است که به چند شهر خاص از ایران (شیراز، اصفهان و ...) اختصاص دارد. صنایع دستی ایمان در شیراز مهد هنر خاتم کاری ایران قرار دارد.

تخته نرد خاتم کاری شده صنایع دستی ایمان، با همکاری استادان زبردست و ماهر شیرازی که با هنرمندی هر چه تمام و با ذوق و سلیقه وصف‌ناپذیر محصولات فوق را از با کیفیت‌ترین مواد اولیه ساخته شده اند.

 

تنوع طرح‌های تخته نرد خاتم کاری شده:

 

تخته نرد خاتم با طرح مینیاتور

اکثر تخته نردهای خاتم در صنایع دستی ایمان به هنر مینیاتور مزین شده است.

 

تخته نرد خاتم با نقاشی تذهیب

تخته نردهای خاتم با تصاویر زیبا که با هنر تذهیب تزئین شده اند.

 

تخته نرد خاتم با نقاشی گل و مرغ

نقاشی گل و مرغ که از دیر باز در تمام هنرهای دستی مردم ایران زمین جایگاه ویژه‌ایی داشته است. 

 

تخته نرد خاتم کاری شده یک هدیه بی‌نظیر

بکار گیری هنر اصیل ایرانی، خاتم کاری، در ساخت بازی‌های فکری مانند تخته نرد و شطرنج این محصول را به یکی از نفیس ترین و چشمگیرترین هدایا برای عزیزانتان تبدیل کرده است.

استاد هنرمند خاتم کار، با استفاده از چوب درختان، و استخوان حیوانات و گاهش اوقات، فلزهای بخصوص چنین اثر هنری و بیاد ماندنی را خلق کرده‌اند.

 

ابعاد و سایزهای مختلف تخته نرد

همانطور که مشاهده می‌کنید، هنرمندان ما تخته نردهای خاتم کاری شده فوق را در ابعاد و سایزهای مختلف بطور منظم و شکیل ساخته‌اند.

طرح‌های متنوع دالبر، مربع شکل، و حتی بصورت مدور و دایره مانند که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و از نزدیک بسیار چشم نوازند.

 

 

 

قیمت تخته نرد خاتم کاری شده

به خوبی می‌دانیم هنر اصیل خاتم ایرانی درسطح جهان شناخته شده و ارزشمند است. با این وجود در قیمت گذاری محصولات صنایع دستی ایمان اصل انصاف رعایت و رضایت مشتریان در اولویت قرار گرفته است.