تخته نرد آباده‌ ای

 

تخته نرد، یک بازی استراتژیک و هیجانی که قدمت آن بسیار قدیمی است و از بازی‌های باستانی به‌شمار می‌رود و طرفداران زیادی از سراسر جهان مخصوصا ایران دارد. تخته نرد آباده‌ای با طرح زیبا و جنس مرغوب خود، بازیکنان را به دنیای استراتژی، حساب و کتاب و رقابت می‌برد و ساعت‌ها افراد را سرگرم خود می‌کند. تخته نرد بازی اعتماد به نفس، تمرکز و تصمیم‌گیری سریع است و دقت بالایی برای پیروزی در آن نیاز است. امروزه تخته نرد با اشکال گوناگون و جنس‌های متنوع در بازار موجود است و کیفیت و ماندگاری آن اهمیت زیادی دارد. اما با داشتن تخته نرد آباده‌ای تا همیشه تخته نرد شما نو و سالم می‌ماند بدون اینکه در گذر زمان دچار فرسودگی شود.

تخته نرد آباده‌ای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان با مرغوب‌ترین چوب‌ها و هنر دست استادان مشهور شیرازی به شکل حرفه‌ای و خاص تولید شده است. هنر زیبا و کار دست به‌کار رفته بر‌روی تخته نرد آباده‌ای به صورت کاملا حرفه‌ای و با ظرافت وصف ناپذیری منبت‌کاری شده و زیبایی آن را چندین برابر کرده است. هنر دست پر‌زحمت و زیبای استادان این حوزه باعث شده کیفیت بالای چوب‌ها در کنار ظرافت منبت‌کاری اثری زیبا را پدید آورند.

 

انواع تخته نرد آباده‌ ای

 

زمانی که قصد خرید محصولی را داریم برایمان مهم است تا درباره جنس و کیفیت آن اطلاعات کافی داشته باشیم تا بتوانیم بهترین تصمیم را برید خرید آن محصول بگیریم. خوشبختانه باید بگوییم تخته نرد آباده‌ای موجود در صنایع دستی ایمان با مرغوب‌ترین چوب‌ها؛ مثل چوب گردو، چوب نارنج، چوب گلابی، چوب فوفل، چوب عناب و چوب سرخدار، تهیه شده است و در قسمت بیرونی تخته نرد آباده‌ای با ظرافت منبت‌کاری شده و اثری خاص را ایجاد کرده است. انواع تخته نرد آباده‌ای که در سایت ما موجود است، هم به صورت آنلاین هم به صورت حضوری در شهر شیراز قابل سفارش می‌باشد.

 

تخته نرد آباده‌ ای هدیه‌ای خاص و منحصر به فرد

 

تخته نرد آباده‌ای به دلیل وجود فضای بازی شطرنج در پشت آن که با سلیقه هر چه تمام بر‌روی چوب‌های با کیفیت ایجاد شده است برای عاشقان بازی فکری و چالش بر‌انگیز شطرنج هم گزینه مناسبی است و شما می‌توانید با خرید این محصول هم تخته نرد داشته باشید و هم فضای شطرنج و در جمع‌های دوستانه هر دو را بازی کنید و لذت ببرید. پس تخته نرد آباده‌ای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان، مشتری‌هایی را دارد که می‌خواهند با خرید یک محصول از دو محول بهره ببرند. این تخته نرد هدیه‌ای ماندگار برای خاص پسندان است و از خرید آن هیچوقت پشیمان نخواهید شد!

تخته نرد آباه‌ای، صنایع دستی زیبا و منحصر به فرد است که با علاقه و سلیقه بسیار منبت‌کاری شده است و چشم افراد عاشق هنر ایرانی را به خود جلب می‌کند. نکته مهم درباره تخته نرد آباده‌ای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان این است که برروی آن‌ها یک لایه پلی‌استر ایجاد شده و آن را ضد آب کرده و در مقابل رطوبت، کیفیت محصول را حفظ می‌کند.

 

جنس چوب انواع تخته نرد آباده‌ ای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

تخته نرد آباده‌ای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان با با‌کیفیت‌ترین چوب‌ها؛ مثل چوب گردو، چوب نارنج، چوب گلابی، چوب فوفل، چوب عناب و چوب سرخدار، ساخته شده در نتیجه از کیفیت بالایی برخوردار می‌باشد؛ چون برای ساخت تخته نرد از چوب‌های کاملا خشک استفاده شده است تا محصولی با‌دوام پدید آید، همچنین منبت‌‌کاری ایجاد شده با نهایت دقت و ظرافت بر‌روی محصول ایجاد شده و لازم است بدانید منت‌کاری ایجاد شده بر‌روی تخته نرد آباده‌ای ثبت جهانی شده و با بهترین کفیت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

طول عمر تخته نرد آباده‌ ای فروشگاه صنایع دستی ایمان

 

هر وسیله چوبی نیاز‌مند مراقبت است و باید شرایط آب و هوایی متناسب با آن باشد تا ضرری به محصول چوبی وارد نشود. اما از آنجایی که چوب به کارفته در تخته نرد آباده‌ای موجود در فروشگاه صنایع دستی ایمان از بهترین و با کیفیت‌ترین چوب‌ها است، عمر این تخته تا بالای 50 سال می‌باشد و با رعایت نکات نگهداری از آن مثل روز اول زیبا و چشم‌گیر باقی می‌ماند. در زیر برای شما نکاتی ساده آورده‌ایم که با رعایت آن می‌توانید تا سالیان سال تخته نرد خود را نو و زیبا نگه دارید.

  • سطح تخته نرد را لازم است که به صورت هفتگی گرد‌گیری کنید و غبار‌های آن را کامل پاک کنید
  • از پاک کننده چند منظوره برای پاک کردن آن استفاده نکنید چون باعث از بین رفتن مواد پلی‌استر به کار‌رفته در آن می‌شود پس برای جلا دادن تخته نرد از روغن‌های طبیعی و بی بو استفاده کنید تا فاسد نشود و کیفیت خود را حفظ کند
  • با وجود اینکه مواد پلی‌استری بر‌روی تخته نرد آباده‌ای به کار‌رفته است اما با این حال بهتر است که از رطوبت و خیسی به دور نگه داشته شود
  • از گرمای زیاد به دور نگه دارید چون برای چوب بسیار مضر است

 

قیمت تخته نرد آباده‌ ای

 

قیمت تخته نرد آباده‌ای به مقدار جنس چوب، منبت‌کاری، طرح‌های مینیاتوری بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت محصولات می‌توانید به سایت ما مراجعه کنیدتا بتوانید قیمت تمامی محصولات را مشاهده کرده و با اضافه کردن به سبد خرید، سفارش خود را ثبت و نهایی کنید. تخته نرد آباده‌ای تا سالیان سال بدون اینکه از زیبایی آن کم بشود، سالم باقی می‌ماند و کیفیت خود را حفظ می‌کند و شما می‌توانید از این صنایع دستی نفیس و زیبا تا سالیان سال استفاده کرده و لحظات زیبایی را برای خود خلق کنید.

 

خرید تخته نرد آباده‌ ای

 

شما می‌توانید برای خرید تخته نرد آباده‌ای به فروشگاه ما در شهر زیبای شیراز مراجعه کنید و یا اگر خرید آنلاین را ترجیح می‌دهید و یا در شهر دیگری زندگی می‌کنید می‌توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید. ما به سراسر ایران امکان ارسال داریم و با مراقبت زیاد و کم‌ترین زمان محصول مورد نظر را به دست شما می‌رسانیم.